Super Psiaki. Zapowiedź gry

Kudu Games jest stosunkowo młodym wydawnictwem, mają na swoim koncie dwie bardzo ciekawe gry: Bonsai oraz Ninja Koty, o których możecie przeczytać TU. Wydawnictwo nie próżnuje, Właśnie ruszyła akcja croudfundingowa, mająca na celu ufundowanie kolejnej gry: Super Psiaków, dodatkowo Kudu dorzuci dla wspierających ciekawą graficznie karciankę Groza.

Kampania na Wspieram.to właśnie ruszyła

Kampania crowdfundingowa Super Psiaki rozpoczęła się 10.10.2017 r. za pośrednictwem strony Wspieram.to. Zbiórka funduszy potrzebnych do realizacji nowego projektu Kudu Games będzie trwała do 12.11.2017 r.

Cel podstawowy zostanie zrealizowany po osiągnięciu kwoty 1500 zł, czyli biorąc pod uwagę, że przed godziną 24.00, 10.10.2017 r. próg już został osiągnięty , ryzyko maleje do zera 🙂

Oprócz Super Psiaków w zestawach pojawiają się również inne gry spod szyldu Kudu GamesNinja Koty i Groza (NOWOŚĆ!).

UWAGA! Przez pierwsze pięć dni trwania kampanii będzie dostępny ZESTAW SPECJALNY, który jako jedyny oferuje możliwość zakupu trzech gier w ramach jednego zestawu!

Oto krótki opis gry

Super Psiaki to mini gra na czas kierowana zarówno do najmłodszych, jak i starszych odbiorców. Bez problemu może pełnić funkcję dodatku imprezowego, jak również bawić dzieci i młodzież w gronie rodzinnym. Sympatyczne grafiki psów trafią i zachwycą każdego!

Gra składa się z 7 płytek psiaków, 30 kart sztuczek oraz karty sceny dla każdego z czterech graczy. W trakcie rozgrywki uczestnicy próbują odwzorować za pomocą płytek psie akrobacje znajdujące się na kartach. W chwili gdy któryś z graczy zakończy układanie wzoru „zaklepuje” kartę, z której czerpał wzór. Jeśli układ został prawidłowo wykonany, zaklepana karta trafia do danego gracza i symbolizuje jeden punkt. Gra toczy się do ostatniej karty, a zwycięzcą zostaje osoba z największą liczbą zdobytych punktów.

Jeśli zainteresował was projekt, wesprzyjcie go śmiało!!!

RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
http://planszotaur.pl/super-psiaki-zapowiedz-gry/
Twitter