Turysta w Rzymie. Kampania już ruszyła.

 

Wczoraj wreszcie ruszyła akcja croudfundingowa wydawnictwa Haraka Paka, które planuje wydanie gry planszowej Turysyta w Rzymie. Na wspierm.to możecie obejrzeć prezentację gry oraz oczywiście wesprzeć projekt, do czego serdecznie was zachęcamy.

Mieliśmy przyjemność przetestować grę. Jeśli jesteście ciekawi naszych wrażeń, możecie przeczytać o tym TUTAJ.

Oto krótki opis gry

W grze wcielasz się w turystę zwiedzającego Rzym. Twoim zadaniem jest odwiedzić jak najwięcej miejsc o jak dużej krajoznawczej wartości. W mieście możesz poruszać się różnymi środkami transportu takimi jak: autobus, metro, rower, auto lub możesz zwiedzać pieszo. Wybór należy do Ciebie!

Musisz jednak pamiętać, że każdy środek transportu wymaga innej ilości czasu do przebycia trasy. W zwiedzaniu mogą przeszkadzać Ci inni turyści, którzy akurat mogą zająć planowaną przez Ciebie trasę.

Gra jest pełna emocji i rywalizacji. Wymaga od graczy umiejętności szybkiej zmiany strategii oraz przewidywania gdzie właśnie podążają tłumy turystów.

W grze zawarty jest element edukacyjny. Każdy z graczy po odwiedzeniu zabytku dostaje tzw. Kartę Miejsca. Karta ta przedstawia rysunek danego zabytku oraz ciekawy opis tego miejsca. Na planszy znajdziemy aż 36 miejsc, które warto odwiedzić w Rzymie.

 

Jeśli zainteresował was projekt, wejdźcie na stronę: i wesprzyjcie!

 

RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
http://planszotaur.pl/turysta-rzymie-kampanie-juz-ruszyla/
Twitter